Twix media logo 2021 White mint

Web dizajn

Vytvorte úžasný online zážitok s Twix media

V dnešnej dobe je kvalitný web dizajn kľúčom k úspechu každého podnikania. Ako však dosiahnuť atraktívny a funkčný webový dizajn, ktorý osloví vašich zákazníkov? Odpoveď je jednoduchá – obráťte sa na odborníkov z Twix media a nechajte nás prevziať starosť o váš web!

Twix media je reklamná agentúra špecializujúca sa na web dizajn, ktorá ponúka komplexné riešenia pre malé a stredné podniky, ako aj pre veľké korporácie. Naším cieľom je priniesť vám efektívne a inovatívne riešenia, ktoré zlepšia váš online vzhľad a zabezpečia úspech vo svete internetu.

Ako to dosahujeme?

Pracujeme s vašou značkou na pochopení vašich potrieb, cieľov a očakávaní. Následne vytvárame jedinečné a efektívne stratégie pre web dizajn, ktoré zohľadňujú vašu firemnú identitu a komunikujú vaše posolstvo presne na cielenú skupinu.

Twix media ponúka širokú škálu služieb v oblasti web dizajnu, vrátane:

  • Responzívny webový dizajn
  • Grafický dizajn a vizuálna identita
  • UX/UI dizajn
  • E-shop riešenia
  • Prispôsobenie CMS systémov

 

Prečo si vybrať Twix media?

Naše dlhoročné skúsenosti, odborné znalosti a vášeň pre online marketing nám umožňujú prinášať vám riešenia, ktoré zaujmú vašich zákazníkov a zabezpečia úspech vo svete web dizajnu.

Nenechajte svoju konkurenciu ísť napred!

Naše služby

Čo ponúkame?

Ponúkame komplexné služby v oblasti webdesignu a správy webových stránok, vrátane profesionálnej správy webu, údržby webových stránok, aktualizácií webu, webdesign administrácie, správy webového obsahu, webového manažmentu a optimalizácie webu. 

Tvorba webstránok

Navrhneme a vytvoríme jedinečný a atraktívny webdesign pre vašu značku, ktorý bude komunikovať vaše posolstvo a hodnoty.

Správa webstránok

Zabezpečíme profesionálnu správu a údržbu vašich webových stránok, aby ste sa mohli sústrediť na svoj podnik a zákazníkov

Aktualizácie webu

Pravidelne aktualizujeme váš web, aby bol vždy aktuálny a bezpečný pre vašich návštevníkov.

Webdesign

Ponúkame komplexné služby v oblasti re-dizajnu webu, vrátane správy webového obsahu, webového manažmentu a optimalizácie webu.

Optimalizácia webu

Analyzujeme a optimalizujeme váš web, aby sme dosiahli čo najlepšie výsledky vo vyhľadávačoch a zlepšili užívateľskú skúsenosť vašich návštevníkov.

Google Ads a GA4

Postaráme sa o viditeľnosť vašich webstránok vo vyhľadávačoch a poradíme vám vhodné marketingové stratégie a kampane.

Referencie