Twix media logo 2021 White mint

Grafický dizajn

Hľadáte profesionálny a kreatívny grafický dizajn, ktorý zaujme vašich zákazníkov a odlíši vás od konkurencie?

Vytvorte úžasný vizuálny dojem s Twix media.

V dnešnom vizuálne orientovanom svete je grafický dizajn, alebo vizuálna komunikácia, kľúčovou súčasťou úspechu akejkoľvek značky. Atraktívne a profesionálne vizuály vzbudzujú záujem, budujú dôveru a pomáhajú vašej značke vyniknúť v konkurenčnom prostredí. Preto je čas obrátiť sa na odborníkov z Twix media a nechať nás vytvoriť úžasný grafický dizajn pre vašu firmu!

Sme reklamná agentúra špecializujúca sa na grafický dizajn, ktorá ponúka široké spektrum služieb pre malé a stredné podniky, ako aj pre veľké korporácie. Naším hlavným cieľom je poskytnúť vám jedinečné a efektívne vizuálne riešenia, ktoré zlepšia vnímanie vašej značky a pomôžu vám dosiahnuť lepšie výsledky.

Ako to robíme?

Pracujeme s vašou značkou na pochopení vašich potrieb, cieľov a očakávaní. Následne vytvárame jedinečné a atraktívne vizuály, ktoré zohľadňujú vašu firemnú identitu a komunikujú vaše posolstvo efektívnym a pútavým spôsobom.

Ponúkame širokú škálu služieb v oblasti grafického dizajnu, vrátane:

  • Tvorba loga a vizuálnej identity
  • Dizajn tlačovín (letáky, brožúry, vizitky atď.)
  • Dizajn obalov a etikiet produktov
  • Dizajn webových stránok a mobilných aplikácií
  • Ilustrácie a animácie

 

Prečo si vybrať Twix media?

Naše dlhoročné skúsenosti, odborné znalosti a vášeň pre grafický dizajn nám umožňujú prinášať vám riešenia, ktoré zaujmú vašich zákazníkov a odlíšia vašu značku od konkurencie.

Nenechajte svoju konkurenciu ísť napred!

Naše služby

Čo ponúkame?

Ponúkame širokú škálu služieb v oblasti grafického dizajnu, vrátane tvorby loga, vizuálnej identity, tlačovín a mnoho ďalších. 

Grafický dizajn

Navrhneme a vytvoríme jedinečný a atraktívny grafický dizajn pre vašu značku, ktorý bude komunikovať vaše posolstvo a hodnoty.

Logo

Vytvoríme originálne a zapamätateľné logo, ktoré bude reprezentovať váš podnik a zaujme vašich zákazníkov.

Vizuálna identita

Navrhneme kompletnú vizuálnu identitu pre vašu spoločnosť, ktorá bude zahŕňať farby, písmo, štýl a ďalšie prvky, ktoré vytvoria jednotný a konzistentný obraz vašej značky.

Tlačoviny

Pripravíme atraktívne a profesionálne tlačoviny, ako sú vizitky, brožúry, letáky, plagáty a ďalšie materiály, ktoré budú efektívne prezentovať vašu značku a produkty.

Online reklama

Vytvoríme vám reklamné a grafické materiály vhodné pre rôzne druhy online reklamy.

Animácie a reklamné spoty

Nechajte si profesionálne vytvoriť animáciu či reklamný spot, ktorý vás zviditeľní pred konkurenciou. Online svet je v pohybe.