Twix media logo 2021 White mint

Online marketing

Chcete zvýšiť svoju online prítomnosť, získať viac zákazníkov a posunúť svoj podnik na novú úroveň?

Zvýšte svoju viditeľnosť a úspech s Twix media!

V dnešnej digitálnej dobe je online marketing, alebo digitálny marketing, neoddeliteľnou súčasťou rastu a úspechu akejkoľvek firmy. Efektívna online marketingová stratégia vám umožní zvýšiť svoju viditeľnosť na internete, prilákať nových zákazníkov a udržať si verných.

Preto je čas obrátiť sa na odborníkov z Twix media a nechať nás vytvoriť účinnú online marketingovú stratégiu pre vašu firmu!

Twix Media je reklamná agentúra špecializujúca sa na online marketing, ktorá ponúka široké spektrum služieb pre malé a stredné podniky, ako aj pre veľké korporácie. Naším hlavným cieľom je poskytnúť vám efektívne a inovatívne riešenia, ktoré zlepšia vašu online prítomnosť a pomôžu vám dosiahnuť lepšie výsledky.

Ako to robíme?

Pracujeme s vašou značkou na pochopení vašich potrieb, cieľov a očakávaní. Následne vytvárame jedinečné a efektívne online marketingové stratégie, ktoré zohľadňujú vašu firemnú identitu a komunikujú vaše posolstvo efektívnym a pútavým spôsobom.

Twix media ponúka širokú škálu služieb v oblasti online marketingu, vrátane:

  • SEO optimalizácia (vyhľadávačová optimalizácia)
  • PPC reklama (platená reklama na kliknutie)
  • Sociálne médiá a obsahový marketing
  • E-mailový marketing
  • Analýza a meranie výsledkov

 

Prečo si vybrať Twix media?

Naše dlhoročné skúsenosti, odborné znalosti a vášeň pre online marketing nám umožňujú prinášať vám riešenia, ktoré zaujmú vašich zákazníkov a odlíšia vašu značku od konkurencie.

Nenechajte svoju konkurenciu ísť napred!

Naše služby

Čo ponúkame?

Ponúkame komplexné služby v oblasti online marketingu, vrátane digitálneho marketingu, SEO optimalizácie, PPC reklamy, e-mail marketingu, content marketingu, social media marketingu a mnoho ďalších.

Spoločne vytvoríme efektívnu online marketingovú stratégiu a analýzu, ktorá bude presne zodpovedať vašim potrebám a očakávaniam.

Online marketing

Ponúkame širokú škálu online marketingových služieb, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele a zvýšiť vašu online prítomnosť.

Digitálny marketing

Navrhneme a implementujeme efektívne digitálne marketingové kampane, ktoré budú zamerané na vašu cieľovú skupinu a zvýšia váš podiel na trhu.

E-mail marketing

Navrhneme a implementujeme e-mailové marketingové kampane, ktoré budú komunikovať s vašimi zákazníkmi a budovať dlhodobé vzťahy.

Content marketing

Vytvoríme atraktívny a hodnotný obsah pre vaše webové stránky, blogy a sociálne médiá, ktorý bude informovať, vzdelávať a zaujímať vašich návštevníkov.

Social media marketing

Pomôžeme vám vytvoriť silnú prítomnosť na sociálnych médiách a efektívne komunikovať so svojimi fanúšikmi a zákazníkmi.

Stratégia a analýza

Spoločne vypracujeme komplexnú online marketingovú stratégiu a analýzu, ktorá bude zohľadňovať vaše ciele, cieľovú skupinu a konkurenciu.