Prenájom a tlač billboardov

Už dávno neplatí, že táto forma propagácie je dosiahnuteľná len pre veľké spoločnosti. Radi Vás o tom presvedčíme.

Billboardy patria dlhodobo k najatraktívnejším reklamným nosičom. Je to spôsobné tým, že ich umiestnenie je spravidla volené tak, aby malo dosah na čo najväčší počet ľudí. Táto masová forma propagácie je veľmi účinná. Už dávno neplatí, že je dosiahnuteľná len pre veľké spoločnosti. U nás nie ste viazaní dlhodobým prenájmom plôch, rovnako si vážime aj klientov, ktorí majú záujem len o jedinú reklamnú plochu a iba na jediný mesiac. U nás máte dosah na viac ako 16.000 billboardových plôch po celej SR. Základná doba prenájmu je jeden mesiac. Kampaň začína vždy 1. deň v mesiaci. V cene prenájmu je zahrnutý výves papierového plagátu jedenkrát mesačne. Možnosť zabezpečenia tlače papierových plagátov za výhodné ceny.

Potrebujete vytlačiť billboard? Žiadny problém!

Postaráme sa o to, aby Váš billboard visel vščas a na správnom mieste!

Na krátkodobé reklamné kampane

Vám odporúčame papierový billboard, ktorého tlač Vám zrealizujeme už za 24,- Eur bez DPH za kus. Tlač trvá v závislosti od počtu kusov cca 2-3 dni, preto na túto skutočnosť myslite s dostatočným predstihom ešte pred začatím Vašej reklamnej kampane.

Pre dlhodobé reklamné kampane (cca do 1/2 roka)

je vhodným materiálom na billboard samolepiaca fólia, ktorej potlač zrealizujeme už za 20,- Eur bez DPH za 1 meter štvorcový, čo pri štandardnom rozmere eurobillboardu 510 x 240 cm vychádza 244,- Eur za 1 ks billboardu.

V cene 20,- Eur bez DPH za 1 meter štvorcový je aj tlač na vinylový banner, ktorého životnosť je väčšia ako 1/2 roka a preto sa používa na dlhodobé reklamné kampane, najčastejšie brandové, prípadne na mobilitu samotnej reklamy, čo v praxi znamená, že tieto billboardy je možné zvesiť a opätovne vyvesiť na inom mieste alebo v inom čase. Samozrejme, bez poškodenia banneru.

Okrem tlače billboardov (ale aj iných formátov či materiálov) Vám ponúkame grafické spracovanie akejkoľvek Vami požadovanej reklamy.

Nehľadajte, už ste našli! O všetko sa postaráme! Dajte nám vedieť, o čo máte záujem...V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.